Четвер, 11 жовтня 2018 16:48

13 жовтня Всесвітній день зору

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

            Щорічно у другий четвер жовтня проводиться Всесвітній день зору для залучення глобального уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

            В м. Мукачево медична допомога з вадами зору надається в офтальмологічному відділенні Мукачівської ЦРЛ. В поточному році спеціалізовану медичну допомогу отримали 565 хворих.

Проведені оперативні втручання у більше 100 випадків захворювань очей. Розхідні матеріали для планових операцій з видалення катаракти методом факоемульсифікації та імплантацією штучного кришталика придбані за рахунок міського бюджету.

В рамках міської програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» за 9 місяців 2018 року з місцевого бюджету виділено 355 328,00 грн на лікування хворих з захворюваннями очей .

Безкоштовно проведені оперативні втручання на суму 500 000,00 грн 60 пацієнтам.

Кожен мешканець міста та району може отримати якісну консультативну допомогу в лікаря- офтальмолога в профілактичних цілях: після 40-45 років мінімум один раз на рік, для того щоб попередити розвиток глаукоми, катаракти та інших захворювань, які можуть бути спровоковані віковими змінами окорухового апарату; при цукровому діабеті, оскільки для цього захворювання характерні патології зору (діабетична ретинопатія); якщо ви знаходитесь в групі ризику: страждаєте гіпертонією або маєте родичів, що страждають порушеннями зору; при діяльності, пов’язаній з інтенсивним навантаженням на очі.

     Відділ охорони здоров`я

Прочитано 124 разів

ГАЛЕРЕЯ