Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/8 листопада Всесвітній день лікарів-радіології
Середа, 07 листопада 2018 14:20

8 листопада Всесвітній день лікарів-радіології

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

8 листопада відзначають своє професійне свято лікарі-рентгенологи.

Лікар-рентгенолог – відповідальна і дуже важлива лікарська професія, в якій високі технології тісно взаємопов’язані з кваліфікацією і досвідом. Адже від достовірної постановки діагнозу залежить ефективність будь-якого виду терапії, а значить, здоров’я і життя людей.

За 10 місяців 2018 року в Мукачівській ЦРЛ всього проведено 61 152 обстежень, з них:

флюорографічних (цифровим ФГ) – 25 076;

рентгенологічних - 36076.

За поточний рік проведено капітальні ремонти трьох цифрових рентген-апаратів, відновилося обстеження населення цифровим пересувним флюорографом.

В травні 2018 року в Мукачівській ЦРЛ проводилось скринінгове мамографічне обстеження жінок м. Мукачево, що дало змогу вчасно виявити доброякісні новоутворення молочних залоз та попередити виникнення злоякісних новоутворень.

У цей святковий день, ми вітаємо наших працівників рентген-служби та зичимо їм успішної медичної практики, дружнього і злагодженого трудового колективу, а також сімейного щастя, радості, і довгих років життя! Зі святом Вас, наші працівники!

Відділ охорони здоров`я

Прочитано 79 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація