Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Моніторинг за перебігом епідемічної ситуації по кору за листопад 2018 року
Вівторок, 04 грудня 2018 12:41

Моніторинг за перебігом епідемічної ситуації по кору за листопад 2018 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

            За листопад- місяць 2018 року в Мукачево вакциновано 2090 осіб вакциною “Прірикс” проти кору, краснухи та паротиту. Вакциновано дітей з 12 місяців до 18 років -1579 осіб, в тому числі в організованих колективах-1243 дітей, в тому числі, які відвідують дитячі дошкільні заклади-338 дітей та 1505 дітей шкільного віку. Також протягом останнього місяця вакциновано 411 осіб дорослого населення міста.

            Зараз наявна 1036 доза вакцини. Для щеплень КПК в Україну наразі постачається вакцина «Пріорикс», вона якісна, ефективна і безпечна, надається державою безоплатно. Діти не щеплені від кору або отримали лише одну дозу, можуть прищепитися додатково у віці до 18 років. Дорослі щепляться за власний рахунок, оскільки вакцина КПК, закуплена за кошти державного бюджету, розрахована на щеплення дитячого населення.

            Післявакцинальних ускладнень з приводу введення КПК не зареєстровано, жодна дитина не госпіталізована з приводу будь-яких щеплень по м.Мукачево.

            Щодо   проведення щеплення звертайтесь до свого сімейного лікаря.

Захистіть себе і діток від небезпечної хвороби та вакцинуйтесь!

                                                                      Відділ охорони здоров`я

Прочитано 302 разів

ГАЛЕРЕЯ