Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Щодо інформації на сторінці "Рідне Мукачево" про роботу процедурного кабінету
Четвер, 07 лютого 2019 15:11

Щодо інформації на сторінці "Рідне Мукачево" про роботу процедурного кабінету

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Звісно, в період епідемії грипу, збільшується кількість відвідувачів як до сімейних лікарів, так і до вузьких спеціалістів з приводу захворювань, що породжує черги, як на прийом лікарів, так і для проведення обстежень.

Відносно обстежень вагітних, всі планові маніпуляції здійснюються безпосередньо в жіночій консультації, а не в процедурному кабінеті.

Хочу зауважити також, що всі обстеження пацієнтам з приводу захворювань, в т ч. І вагітним поводяться в повному обсязі безкоштовно.

Якщо має місце факт сканування в приватні центри прошу інформувати начальника відділу охорони здоров'я за телефоном 22410 та керівника закладу 55028. Щодо черги, то звичайно, є ряд незручностей, по скільки процедурний кабінет в поліклінічному відділення КНП "Мукачівська ЦРЛ" обслуговує як роботу вузьких спеціалістів, так і сімейних лікарів, що звичайно приводить до ряду незручностей.

Мукачівської міської радою, відділом охорони здоров'я вживаються заходи щодо розвантаження поліклінічного

відділення КНП "Мукачівська ЦРЛ" .З 01.02.2019 року 6 лікарів ЗПСМ вже працюють на базі Обласної дитячої лікарні, що дещо зменшило навантаження на даний підрозділ.

Напротязі 3 місяців планується провести реконструкцію приміщень за адресами: м. Мукачево, вул.. Я. Мудрого, 46 та В. Стуса,6, де буде визначено місце роботи ще 26 лікарів ЗПСМ, що значно розвантажить процедурного кабінету політехнічного відділення КНП "Мукачівська ЦРЛ ".

Керівнику підрозділу дано завдання вжити заходів щодо організації роботи процедурного кабінету з метою недопущення фактів, озвучених в даному повідомленні.

Відділ охорони здоров'я

Прочитано 179 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація