Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/"Ніколи не недооцінюйте те, що ви можете зробити за рік"
Понеділок, 11 лютого 2019 15:41

"Ніколи не недооцінюйте те, що ви можете зробити за рік"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Представники відділу охорони здоров'я, а саме начальник відділу охорони здоров’я Мандзич Л.І та головний лікар КНП « Центр ПМСД м. Мукачева» Мешко Є.В. відвідали знакову подію – першу зустріч представників 15 закладів ПМД, переможців грантового конкурсу проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (м. Київ).

15 комунальних центрів первинної медико-санітарної допомоги з різних областей України протягом 11 місяців 2019 року отримають під час участі у проекті фінансові гранти та широкий спектр методологічних матеріалів, тренінгову та менторську підтримку. Все це допоможе закладам-партнерам НСЗУ стати справжніми осередками передового досвіду для обміну та поширення кращих практик серед усіх закладів первинної ланки системи охорони здоров’я України.

До команд лідерів із словом поваги та промовою про майбутнє трансформації системи охорони здоров’я України звернулись Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я, та Олег Петренко, Голова Національної служби здоров’я України.

Серед присутніх та спікерів заходу також були представники Міністерства охорони здоров'я України, Національної служби здоров’я України, Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові, Посольства Великобританії, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», представники місцевих органів самоврядування та команди закладів-учасників проекту.

Олег Петренко, Голова НСЗУ, сказав: «Ніколи не недооцінюйте те, що ви можете зробити за рік, та не переоцінюйте те, що можете зробити за день. В цій залі зібрані люди, що сьогодні стали основою нової системи. За один неповний рік ви продемонстрували феноменальний результат. Так, ті, хто, взяв на себе високу відповідальність, та почав працювати за новою моделлю фінансування, на базі власних цінностей та прикладів міжнародного досвіду, не уникнули помилок. Але ваша сміливість стала запорукою фантастичних незворотних змін у ваших закладах та, в цілому, на первинній ланці системи охорони здоров’я України.

Відділ охорони здоров`я

Прочитано 137 разів

ГАЛЕРЕЯ