Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються КНП «Мукачівською ЦРЛ»
Понеділок, 15 квітня 2019 10:27

Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються КНП «Мукачівською ЦРЛ»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Рішенням виконавчого комітету від 09.04.2019 року № 97 було вирішено оприлюднити проект рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються КНП «Мукачівською ЦРЛ», який включає в себе тарифи на платні медичні послуги, що економічно обґрунтовуються та затверджуються, виходячи з фактичних витрат по кожному дослідженню, послузі.

КНП «Мукачівська ЦРЛ» надає платні послуги згідно переліку платних послуг, які можуть надаватись закладами охорони здоров'я відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах». Платні послуги надаються на договірних засадах, або за особистим зверненням громадян, згідно встановленої у відповідних калькуляціях вартості цих послуг, та оплачуються на спеціальний рахунок лікарні.

Кошти за виконані платні послуги використовуються згідно затвердженого кошторису відповідно до фактичних потреб лікарні.

Оплата за послуги використовується згідно чинного законодавства, на реалізацію пріоритетних заходів та завдань, що спрямовані на поліпшення якості та умов надання медичної допомоги населенню.

Відділ охорони здоров`я

Прочитано 203 разів

ГАЛЕРЕЯ