Вівторок, 17 вересня 2019 09:06

Стаді-тур з сервісу до Мукачева!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З 17 по 20 вересня 2019 року відбудеться навчальний тур за темою «Сервіс» до м. Мукачева за участі Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» для управлінців закладів первинної медичної допомоги Харківської області

Основні заходи в рамках візиту:

Семінар-дискусія з директором КНП «ЦПМСД м.Мукачево» Євгеном Мешком «Сервіс як стратегічний пріоритет закладу: від стратегії до локальних ініціатив».

Презентація сервіс-менеджера закладу з питань оперативного управління сервісом. Фахівець поділиться досвідом впровадження основних інструментів управління сервісом, успіхами та невдачами на шляху запуску сервіс-програми.

Візит до кол-центру з обговоренням програми запуску кол-центру, аналізом основних причин звернень до операторів та роботи з ними

Візит до тренінг-центру, де лідер цього напрямку поділиться перспективами розвитку цього напрямку.

Виїзд до ЦПМСД Полянської сільської ради для ознайомлення з досвідом сільської медицини Закарпаття.

Основною умовою участі є вже започаткована робота в закладі над впровадженням інструментів сервісу, адже приймаюча сторона очікує не тільки запитань, але й свого досвіду та ідей з боку нашої команди. Під час візиту очікується обговорення учасниками своїх знахідок та спостережень, а після візиту створення плану впровадження інновацій в сфері сервісу.

Докладніше про поїздку - https://bitly.su/4QvZEFXT

Цей проект фінансується Європейським Союзом. Цей проект реалізується Харківською обласною радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Відділ охорони здоров`яПрочитано 264 разів

Останні з Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Мукачівської міської ради

ГАЛЕРЕЯ