Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Оперативна інформація захворюваності  на гострі респіраторні захворювання  та COVID-19 станом на 31.03.2020
Вівторок, 31 березня 2020 10:41

Оперативна інформація захворюваності  на гострі респіраторні захворювання  та COVID-19 станом на 31.03.2020

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

             Протягом доби 30.03.2020 до сімейних лікарів  КНП «ЦПМСД Мукачівської міської ОТГ» звернулись 39 особі з приводу гострого інфекційного захворювання, з них 13 дітей.  

         За період карантину на самоізоляції перебуває 630 осіб, з яких у 52 випадках діагностовано гостре респіраторне захворювання. Всі вони перебувають під наглядом сімейних лікарів. 61 особа термін самоізоляції завершила.       

            На стаціонарному лікуванні в КНП «Мукачівська ЦРЛ» перебуває 112 пацієнтів. Госпіталізації в інфекційне відділення на протязі доби не було. Всього на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні 4 особи, 2 випадки гострої вірусної пневмонії, що підлягають переводу в пульмонологічне відділення ,  1 випадок – гострої вірусної інфекції виписується на амбулаторне лікування, 1 випадок підозри на вірусний гепатит А не підтвердився і пацієнт також виписується під нагляд сімейного лікаря. 1 пацієнт з гострою пневмонією госпіталізований в пульмонологічне відділення. Всього станом на 9.00 31.03.2020 в пульмонологічному відділенні лікується 11 пацієнтів з пневмонією.

            В реанімаційному відділенні на лікуванні 2 пацієнти, захворювання яких не пов’язано з респіраторним захворюванням.

            1 пацієнтка  з підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР перебуває на стаціонарному лікуванні в Закарпатській обласній клінічній інфекційній лікарні. Стан задовільний. По даному випадку встановлено 48 контактних осіб, двадцять з яких обстежується на COVID-19 методом полімерно-ланцюгової реакції Закарпатським обласним лабораторним центром .

            Всього методом полімерноланцюгової реакції обстежено 53  особи, за останню добу – 6 (результат негативний). 1 проведено швидкий тест – результат негативний.       

Епідемічна ситуація на території  Мукачівської  міської ОТГ є стабільною та контрольована.

 Дотримуємось всіх карантинних заходів  та правил самоізоляції.

               Відділ охорони здоров`я

Прочитано 51 разів

Останні з Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Мукачівської міської ради

ГАЛЕРЕЯ