Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Андрій БАЛОГА: В Мукачеві запровадять електронні картки пацієнтів
П'ятниця, 29 січня 2016 11:08

Андрій БАЛОГА: В Мукачеві запровадять електронні картки пацієнтів

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Мукачево переймає європейський досвід надання послуг населенню. Це буде зроблено насамперед в галузі медицини із запровадженням електронної системи обліку пацієнтів. Про такі нововведення розповів Мукачівський міський голова Андрій Балога в інтервю виданню «Главком».

«В нас чи не найбільша лікарня в Україні. Ми, наприклад, створили відділ охорони здоров’я: забрали з медичних установ питання фінансів, тендерів, а лікарі нехай займаються медициною.

Ще минулого року депутати попереднього скликання виділили 21 млн гривень на забезпечення лікарень медикаментами. Цих ліків ніхто ніде не бачив. Зараз лікарня, майже на 100% забезпечена усім. Тобто ми порушили питання контролю.

Зараз будемо оголошувати тендер на встановлення електронної системи обліку пацієнтів та електронні картки пацієнтів. В Угорщині це зробили ще в 90-х роках. Ми тільки в цьому на 20 років відстаємо.

Що воно дає? Облік кожної пігулки, шприцу і всього іншого, що людині виписується. А також оцінується робота самих лікарів. Все фіксується.

В Україні такі приклади є лише у приватних клініках. В державних майже нема. Розробники, з якими ми спілкувались, впроваджують таку систему в дитячих лікарнях у Львові, але не в такому обсязі, як ми це плануємо», - зазначив Андрій Балога.

Мукачівська міськрада

Прочитано 484 разів

ГАЛЕРЕЯ