Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/В Мукачеві запрацює система електронного обліку пацієнтів
П'ятниця, 29 січня 2016 15:51

В Мукачеві запрацює система електронного обліку пацієнтів

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у приміщенні сесійної зали Мукачівської ради відбулася презентація системи електронного обліку пацієнтів. Презентацію медичної інформаційної системи “Доктор Елекс” провів представник компанії «Елекс» Всеволод Качмар.

За словами Всеволода Качмара інформаційна система «Доктор Елекс» вже ефективно працює в ряді міст країни та навіть в країнах ЄС. Система насамперед дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, підвищує якість обслуговування пацієнтів, впроваджує контроль за процесом лікування. Водночас це швидка та зручна система планування візитів, легкий та зручний доступ до розкладу та документації через мережу інтернет. Фахівець констатує: електронний облік призведе до зникненнячерг в медичних закладах, бо їх замінять на електронні, діятиме контроль за діяльністю лікарів.

DSC 0009

Сама система дозволяє оптимізувати лікувальний процес, підвищити якість обслуговування пацієнтів, здійснювати моніторинг історії платежів та витрат. Кожен пацієнт отримає інформацію скільки коштів витрачається з бюджету на його лікування.   

Перший крок до впровадження системи в Мукачеві вже прийнято. У січні на позачерговій сесії Мукачівської міськради затверджено міську програму створення електронної системи обліку пацієнтів, впровадження електронних протоколів лікування та оцінки якості роботи медичних працівників закладів охорони здоров’я комунальної власності. Завдяки цьому можна буде ефективно та швидко промоніторити роботу медичних установ. Також буде можливість визначити навантаженість лікувальних закладів, медичних фахівців та побачити скільки пацієнтів відвідало заклади, скільки осіб перебуває на лікуванні.

Мукачівська міськрада

Прочитано 651 разів

ГАЛЕРЕЯ