Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/"Медична карта дитини" для вступу до дитячого садочка або школи більше непотрібна
Вівторок, 17 квітня 2018 10:45

"Медична карта дитини" для вступу до дитячого садочка або школи більше непотрібна

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

До Центру надання адміністративних послуг надійшло 245 заяв про зарахування дітей до 1-го класу, в зв`язку з цим нагадуємо батькам, що "Медична карта дитини" для вступу до дитячого садочка або школи більше непотрібна. Її форма є недійсною, від батьків не мають права її вимагати.

Тепер перед вступом до дитячого садочка або школи достатньо надати довідку від лікаря про стан здоров'я.

- У дитячих садочках:

При вступі батькам потрібно надати довідку щодо здоров’я дитини. Її надасть педіатр або сімейний лікар.

Якщо дитина має захворювання, про яке варто знати медичним працівникам садочку, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини це також можна позначити в довідці.

- У школах:

Перед вступом до школи потрібно пройти профілактичний огляд.

В медзакладі, де ви його пройдете, вам нададуть форму № 0 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”.

За рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій формі також можна позначити інформацію щодо захворювань, про які слід знати медичним працівникам школи.

Далі її потрібно передати медичному працівнику у вашій школі.

Крім того, у батьків можуть попросити надати інформацію щодо вакцинації дитини. Адже карту профілактичних щеплень ведуть і в навчальних закладах.

Інших форм, талонів і папірців у садочках та школах не мають права вимагати від батьків.

Детальніше на сайті МОЗ: https://goo.gl/yfu2zJ

Прочитано 185 разів

ГАЛЕРЕЯ