Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи/Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи з 01.04.2018 по 01.09.2018
П'ятниця, 07 вересня 2018 11:41

Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи з 01.04.2018 по 01.09.2018

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 За звітний період відділом розроблена та затверджена рішенням сесії Мукачівської міської ради №1052 від 21.06.2018 року «Програма удосконалення цивільного захисту міста Мукачева на 2018 – 2020 роки» в новій редакції. Відповідно до програми, здійснюються заходи щодо підтримання в постійній готовності місцевої системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Для виконання цих заходів закуплено: гучномовців на суму 90,0 тис.грн та радіостанцій на суму 120,0 тис.грн.

 Проведена комплексна перевірка захисних споруд міста Мукачева, відповідно до плану перевірки.

 Відповідно до програми, здійснено фінансування для проведення інвентаризації захисних споруд комунальної власності міста на загальну суму 8,826 тис.грн.

 Протягом звітного періоду організовано та проведено чотири планові засідання комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

 Проведені навчання та тренування на об’єктах міста, відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту м.Мукачево на 2018 рік».

 При взаємодії з Мукачівським МРВ УДСНС України в Закарпатській області здійснена підготовка до проведення позапланової перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах, культурно – видовищних та дозвіллєвих закладах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням в період з 05.04.2018р по 26.06.2018р.

 Представники відділу взяли участь 28.04.2018р. у проведенні показового дня цивільного захисту на базі опорного загальноосвітнього закладу з питань

цивільного захисту, який пройшов 28.04.2018р. у ЗОШ №13.

 Організовано функціональне навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік, відповідно до «Плану комплектування навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області із слухачами м.Мукачева».

 Відділом постійно надавалась консультаційна, методична допомога керівникам підприємств, установ та організацій міста в організації підготовки і проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з цивільного захисту.

 Через інформаційні сайти проводиться просвітницька робота серед населення міста з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

 Проведені заходи щодо підтримання в постійній готовності місцевої системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема придбання необхідної кількості гучномовців та радіостанцій.

 Відділом проведена робота щодо підготовки в період з 10 по 17 липня 2018 року Державною службою України з питань надзвичайних ситуацій контрольної перевірки усунення недоліків, виявлених в квітні 2017 року під час комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту та діяльності аварійно – рятувальних служб у Закарпатській області.

 Спільно з Мукачівським об’єднаним військовим комісаріатом, відділ приймав участь у заходах щодо призову громадян на строкову військову службу, проведення відбору на службу за контрактом, приписки громадян до призовних дільниць.

 Проведені спільні наради з Мукачівським ОМВК та керівниками підприємств, установ та організацій з питань військового обліку.

 Спільно з Мукачівського ОМВК, відділом здійснюються заходи з питань територіальної оборони.

 Проводиться робота щодо бронювання військовозобов’язаних міськвиконкому та порядку бронювання військовозовов’язаних на підприємствах та установах міста.

 Спільно Мукачівським ОМВК проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення щодо престижу служби у ЗС України та необхідності захисту нашої держави.

 Відділом проводиться облік, координація, спільно з Мукачівським відділом поліції ГУНП в Закарпатській області, роботи громадських формувань з охорони громадського порядку міста.

 Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій

Прочитано 149 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація