Вівторок, 09 липня 2019 12:43

Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Умалому залі Мукачівської міської ради відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради.

Назасіданні комісії був заслуханий начальник Мукачівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Адаменко К.А. щодо епізоотичної ситуації в м.Мукачеві, начальник Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Молнар М.М. щодо виконання комплексу протиепізоотичних заходів та директор ММКП «Центр контролю за тваринами» Кость Є.Я. про стан проведення заходів з локалізації безпритульних тварин, утримання та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

У зв’язку з закінченням терміну дії карантинних обмежень, пов’язаних з реєстрацією випадку сказу від 25.04.2019 року по вул.Підловачна та відсутністю реєстрації повторних випадків сказу серед тварин, за час дії карантинних обмежень, врахувавши інформацію доповідачів надзвичайна протиепізоотична комісія при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради вирішила карантинні обмеження скасувати, посадовим особам комісії покладені завдання щодо подальшої роботи з профілактики основних заразних хвороб тварин та контролю за утриманнями тварин на території міста Мукачева.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної та оборонної роботи

Прочитано 85 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація