Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи/Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи за ІІІ квартал 2019 року
Вівторок, 01 жовтня 2019 13:21

Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи за ІІІ квартал 2019 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

За звітній період відділ здійснював реалізацію заходів щодо підтримки готовності органів управління і сил Мукачівської міської ланки територіальної підсистеми цивільного захисту до дій за призначенням, забезпечував підготовку скликання та проведення планового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Мукачівської міської ради, на якому було розглянуто 3 питання.

Відділом підготовлений проект розпорядження міського голови "Про організацію внутрішньообєктового та пропускного режимів в адміністративній будівлі Мукачівської міської ради".

Підготовлений проект розпорядження міського голови «Про фонд захисних споруд цивільного захисту", яким затверджено "Комплекс заходів щодо забезпечення належного функціонування захисних споруд цивільного захисту міста за призначенням та їх доукомплектування (відновлення) необхідними засобами цивільного захисту і майном", відповідно до якого фахівці відділу приймали участь у проведенні комплексної перевірки стану захисних споруд цивільного захисту міста Мукачева та виконували інші завдання щодо створення фонду захисних споруд цивільного захисту.

Підготовлений проект та на 60 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради затверджено рішення №1448 "Про затвердження Програми поліпшення умов несення служби та організації ви864730735ховного та навчального процесу у військовій частині А1556 на 2019 рік".

Підготовлений проект та на 61 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради затверджено рішення №1461 "Про затвердження програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева на 2019 рік ".

Підготовлений проект та на 61 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради затверджено рішення №1462 "Про затвердження Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в Мукачівському прикордонному загоні на 2019 рік".

Підготовлений проект та на 62 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради затверджено рішення №2500 "Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Мукачівської міської ради".

Здійснювались заходи щодо підтримання в постійній готовності місцевої системи оповіщення та зв’язку цивільного захисту (виконання, відповідно до «Програми удосконалення цивільного захисту міста Мукачева на 2018 – 2020 роки», робіт щодо підтримання системи зв’язку цивільного захисту в готовності до виконання завдань на загальну суму 2,5 тис.грн.

Відділом разом з навчально – методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області організовані відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту м.Мукачева на 2019 рік» навчання та тренування на об’єктах міста (спеціальні об’єктові навчання – 2, спеціальні об’єктові тренування формувань цивільного захисту – 2).

Відповідно до «Плану комплектування навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області з навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на території м.Мукачева на 2019 рік» відділом організовано функціональне навчання відповідних осіб.

Відділом здійснюються заходи з питань створення і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на загальну суму 149,796 тис.грн., здійснюється контроль виконання рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради “Про створення та використання місцевого матеріального резерву міста Мукачева для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій” від 23.10.2018 року №304.

Спільно з Мукачівським об’єднаним військовим комісаріатом, відділ приймав участь у заходах щодо проведення відбору на службу за контрактом. Відділ приймав участь у підготовці та проведенні в період з 19 по 28 вересня 2019 року навчальних зборів з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони. Відділом проводилась інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення міста щодо престижу служби у ЗС України та необхідності захисту нашої держави.

Спільно з Мукачівським відділом поліції ГУНП в Закарпатській області, відділом здійснювався облік, координація роботи громадських формувань з охорони громадського порядку.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної та оборонної роботи

Мукачівської міської ради

Прочитано 57 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація