П'ятниця, 06 грудня 2019 14:08

Термінове засідання комісії ТЕБ та НС провели у міськвиконкомі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У зв’язку із трагедією в Одесі, на виконання доручення Президента України, сьогодні у малому залі міської ради під головуванням заступника міського голови Едуарда Барчія відбулось термінове засідання комісії ТЕБ та НС. Головним питанням, яке обговорили на комісії: перевірка стану протипожежної безпеки закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (дитячі садочки, школи, заклади вищої освіти, гуртожитки, професійно-технічні заклади), установ з масовим перебуванням людей, а також об’єктів критичної та транспортної інфраструктури на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

Протокольним рішенням комісії визначені невідкладні завдання щодо виконання правил пожежної безпеки у закладах освіти, культури, охорони здоров’я, установах з масовим перебуванням людей, а також на об’єктах транспортної інфраструктури.

Прийнято рішення: на засіданні комісії ТЕБ та НС 8 січня 2020 року провести ретельний аналіз проведеної роботи, визначити проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної та оборонної роботи

Прочитано 96 разів

ГАЛЕРЕЯ