Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи/Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи з 01.11.2017 по 31.03.2018 р.
Четвер, 05 квітня 2018 15:02

Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи з 01.11.2017 по 31.03.2018 р.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

                               З питань мобілізаційної, оборонної роботи

1.                     Виконання заходів щодо бронювання військовозобов’язаних виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

2.                     Підготовка проектів розпоряджень міського голови щодо призову громадян на строкову військову службу службу на 2018 рік.

3.                     Заходи щодо затвердження виконавчим комітетом Мукачівської міської ради Статуту громадського формування з охорони громадського порядку “Карпатський легіон”.

4.                     Організація роботи щодо обліку і оформлення посвідчень для членів громадських формувань.

5.                     Координація діяльності громадських формувань по охороні громадського порядку та державного кордону.

6.                     Уточнення плану оповіщення структурних підрозділів міськвиконкому.

7.                     Підготовка та подання річного звіту з мобілізаційної підготовки в Закарпатську ОДА.

8.                     Підготовка та подання звіту в ОДА щодо бронювання військовозобов’язаних міськвиконкому та підприємств міста, що мають мобілізаційні завдання.

9.                     Участь у роботі штабу територіальної оборони на базі Мукачівського ОМВК.

10.                   Підготовка та подання річного звіту про стан режимно-секретної роботи.

11.                   Надсилання до ДП “Діпромісто” для уточнення та коригування   містобудівної документації: інженерно-технічні заходи цивільного захисту   до Генерального плану міста.

12.                   Виконання заходів щодо перегляду грифу обмеження доступу матеріальних носіїв інформації.

13.                   Відпрацювання висновків про обізнаність громадянина у відомостях, що становлять ДТ, для затвердження державним експертом.

14.                   Проведення щоквартальної перевірки наявності документів з обмеженим доступом

15.                   Проведення заходів щодо попереднього повідомлення про виїзд за кордон посадових осіб міськвиконкому, яким надано допуск до ДТ.

16.                   Підготовка і та надання завчасних повідомлень про приїзд у виконком Мукачівської міської ради іноземних делегацій.

                                             З питань надзвичайних ситуацій :

   17.   Підготовка проекту розпорядження міського голови про організацію функціонального навчання з слухачами цивільного захисту суб’єктів господарювання, навчальних закладів та установ м.Мукачево у 2018 році.

   18.   Підготовка проектів розпоряджень міського голови про розгортання (облаштування) та згортання пункту обігріву в м.Мукачеві упродовж зимового періоду 2017-2018 роках та виконання їх заходів.

   1.     Підготовка та затвердження плану основних заходів цивільного захисту міста Мукачева на 2018 рік.

   20.   Уточнення даних про спеціалізовані служби цивільного захисту, затвердження Положення та функціональних обов’язків керівників цих служб.

   21.   Підготовка та затвердження сесією Мукачівської міської ради Програми удосконалення цивільного захисту міста Мукачева на 2018 – 2020 роки.

   22.    Перевірка захисних споруд міста Мукачева, відповідно до плану перевірки.

   23.    Участь у проведенні інвентаризації захисних споруд комунальної власності.

   24.    Організація планових та термінових засідань комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

   25.    Участь у роботі оперативного штабу комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Мукачівської міської ради щодо ліквідації ситуації, що виникла в місті в період з 16.12. по 19.12.2017року внаслідок підтоплення.

   26.    Проведення навчань та тренувань на об’єктах міста, відповідно до затвердженого плану.

   27.    Надання консультаційної, методичної допомоги керівникам підприємств, установ та організацій в організації підготовки і проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з цивільного захисту.

   28.    Проведення просвітницької роботи серед населення міста з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

   29.   Вдосконалення роботи комісії з питань евакуації населення при надзвичайних ситуацій, коригування плану евакуації населення.

   30.   Виконання заходів щодо удосконалення територіальної системи оповіщення цивільного захисту.

   31.   Участь у підготовці та проведенні командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Закарпатської області в період з 19.03. по 23.03.2018 року на території міста Мукачева.

   Відділ з питань надзвичайних ситуацій,

                                                                                                 мобілізаційної та оборонної роботи          

Прочитано 170 разів

ГАЛЕРЕЯ