Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Юридичний відділ/Адміністративна комісія не вправі подовжувати строки розгляду протоколу про адміністративне правопорушення
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 437
Середа, 27 червня 2018 09:55

Адміністративна комісія не вправі подовжувати строки розгляду протоколу про адміністративне правопорушення

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Перебіг строку розгляду справи про адміністративні правопорушення здійснюється за загальними положеннями Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно ч. 1 ст. 277 Кодексу України про адміністративні правопорушення справа про адміністративне правопорушення розглядається у п’ятнадцятиденний строк з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи.

Разом з цим повідомляємо, що відповідно до ч. 1 ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді). Згідно Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17.10.2014  № 11 «Про деякі питання дотримання розумних строків розгляду судами цивільних, кримінальних справ і справ про адміністративні правопорушення» розгляд справи про адміністративне правопорушення у межах строків, передбачених ч. 1 ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, може бути відкладений виключно судом за клопотанням учасників судового розгляду.

Юридичний відділ

Прочитано 6145 разів

ГАЛЕРЕЯ