Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Юридичний відділ/Мукачівська міська рада надала згоду на приєднання Дерценської сільської територіальної громади
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 437
Четвер, 22 серпня 2019 15:23

Мукачівська міська рада надала згоду на приєднання Дерценської сільської територіальної громади

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На 61-ій сесії Мукачівської міської ради 7 скликання, що відбулась сьогодні, 22 серпня 2019 року, депутати прийняли рішення про надання згоди на добровільне приєднання Дерценської сільської територіальної громади села Дерцен Дерценської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Дане рішення прийнято відповідно до ч. 5 ст. 81 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Повідомляємо, що 16.08.2019 року Дерценською сільською радою Мукачівського району Закарпатської області, з урахуванням волевиявлення громади, прийнято рішення про надання згоди на приєднання до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. У результаті прийняття вказаного рішення Дерценський сільський голова звернувся до Мукачівської міської ради з відповідною пропозицією згідно ч. 4 статті 81 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Юридичний відділ

Прочитано 110 разів

пл. Духновича, 2, каб. № 68,

тел. 5-41-80

email: law.city_council@keeper.ua

ГАЛЕРЕЯ