Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Юридичний відділ/Приміщення театру повернуті у власність територіальної громади
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 437
Середа, 22 січня 2020 15:29

Приміщення театру повернуті у власність територіальної громади

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Приміщення театру повернуті у власність територіальної громади

 

Юридичний відділ Мукачівської міської ради доводить до Вашого відома, що впродовж 2017-2019 років у провадженні господарських судів перебувала справа за позовом Мукачівської міської ради та Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради до фізичної особи-підприємця Ревицького Ю.Ю. Згідно прохальної частини позовної заяви орган місцевого самоврядування просив зобов’язати відповідача звільнити нежитлові вбудовані приміщення, площею 107,7 квадратних метрів, що розміщені у будівлі за адресою м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1 (будівля Закарпатського обласного театру драми та комедії), які займалися ним без належної правової підстави, та повернути їх на підставі акта приймання-передачі.

Рішенням Господарського суду Закарпатської області позовні вимоги Мукачівської міської ради та Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради задоволено у повному обсязі, відповідача зобов’язано повернути комунальне майно у належному стані за відповідним актом приймання-передачі.

Станом на 23.12.2019 року рішення Господарського суду Закарпатської області виконане у повному обсязі, а відтак, Мукачівській міській об’єднаній територіальній громаді повернуто належне їй майно.

Юридичний відділ

 

 

Прочитано 263 разів

ГАЛЕРЕЯ