Четвер, 05 грудня 2019 16:38

Програма забезпечення організаційної діяльності міської ради

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На позачерговому засіданні сесії депутатами міської ради була затверджена Програма забезпечення організаційної діяльності міської ради та виконавчого комітету на 2020-2022 роки.

Метою програми є забезпечення належного та ефективного впровадження організаційних заходів, підготовки і проведення державних, професійних свят та інших знаменних і пам’ятних дат на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, відзначення та нагородження осіб підприємств, організацій, громадських об’єднань, товариств, закладів різних галузей та усіх форм власності, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний, культурний та фізичний розвиток Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, у реалізацію молодіжної політики та захисту дітей, за активну студентську творчу діяльність, високу професійну майстерність, мужність та відвагу, забезпечення захисту прав та інтересів міської ради та її виконавчого комітету в судовому порядку.

Загальний обсяг фінансування програми – 2 400 тис. гривень. Наступного року на програму виділять 800 тис.гривень. Гроші на реалізацію програми виділятимуть поетапно, відповідно до потреб.

Відділ контролю та організаційного забезпечення

діяльності виконавчого комітету та міської ради

Прочитано 38 разів

ГАЛЕРЕЯ