Ви тутМіська влада/ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ/Рішення виконкому/Рішення засідання виконавчого комітету від 4 лютого 2020 р.
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 438
Середа, 05 лютого 2020 15:24

Рішення засідання виконавчого комітету від 4 лютого 2020 р.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Рішення засідання виконавчого комітету від 4 лютого 2020 р.

 

1. Про втрату та надання дітям статусу (Рішення №34)

2. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №35)

3. Про надання повної цивільної дієздатності. (Рішення №36)

4. Про визначення місця проживання дитини. (Рішення №37)

5. Про встановлення піклування над дитиною. (Рішення №38)

6. Про визначення способу участі у вихованні дітей та спілкуванні з ними. (Рішення №39)

7. Про створення комісії з питань надання пільг по оплаті житлово – комунальних послуг, послуг зв’язку, пільг на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива за фактичним місцем проживання. (Рішення №40)

8. Про постійно діючу комісію щодо розгляду заяв громадян з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій за особливих обставин. (Рішення №41)

9. Про створення комісії з питань надання грошової компенсації для придбання житла певної категорії громадян та членам їх сімей та затвердження її Положення. (Рішення №42)

10. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення №43)

11. Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України і вступу до вищих військових навчальних закладів у 2020 році та організацію їх медичного огляду (Рішення №44)

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.11.2019 року № 326 “Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2020 рік”. (Рішення №45)

13. Про передачу майна з балансу Управління міського господарства Мукачівської міської ради на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління». (Рішення №46) 

14. Про зміну балансоутримувача майна. (Рішення №47)

15. Про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження вимог та рекомендацій до дизайну адресного господарства (покажчиків геонімів, номерів будівель) на території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади». (Рішення №48)

16. Про зміну балансоутримувача спеціалізованого транспортного засобу. (Рішення №49)

17. Про передачу транспортного засобу. (Рішення №50)

18. Про передачу майна з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Центр інформаційних систем». (Рішення №51)

19. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення № 52)

20. Про звітування комунальних підприємств (Рішення № 53)

Прочитано 103 разів

ГАЛЕРЕЯ