Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Деякі питання щодо недійсності паспорта громадянина України
Середа, 12 вересня 2018 14:53

Деякі питання щодо недійсності паспорта громадянина України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Відповідно до пункту 1 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України № 2503-XII від 26.06.1992р., паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України.

Паспорт дійсний для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

При цьому, відповідно до пункту 6 зазначеного Положення про паспорт громадянина України, вносити до паспорта записи, не передбачені цим Положенням або законодавчими актами України, забороняється. На прохання громадянина до паспорта може бути внесено (сьома, восьма і дев'ята сторінки) на підставі відповідних документів - дані про дітей, групу крові і резус-фактор.

Таким чином, паспорт, в який вносилися будь-які позначки, помітки, штампи, в тому числі органами іншої держави являється зіпсованим, недійсним та не може розглядатися державними органами на території України, як документ для вчинення будь-яких правочинів, та підлягає обміну в територіальному підрозділі ДМС України.

Прочитано 184 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація