Вівторок, 25 вересня 2018 17:48

До уваги підприємців та керівників юридичних осіб

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

До Центру надання адміністративних послуг м.Мукачево надійшов лист від Головного управління статистики у Закарпатській області від 12.09.2018 щодо переходу на КВЕД 2010.

Управлінням статистики проведено контроль якості інформації внесеної до бази даних Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

КВЕД використовується для представлення та аналізу стаистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, а також у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, період до скасування чинності ДК 009:2005 (КВЕД-2005) є періодом проведення заходів з переходу на КВЕД – 2010.

З огляду на вищевикладене управління статистики просить, керівників юридичних осіб привести у відповідність відомості про вид діяльності, який відповідає згідно державної класифікації (КВЕД – 2010), а також протягом 10-ти днів з моменту проведення змін у державного реєстратора, оформити заявки для отримання відомостей з ЄДРПОУ за адресою: м.Мукачево, вул. Недецеї Яноша, 2.

Центр надання адміністративних послуг м.Мукачево

Прочитано 519 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ