Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям
Четвер, 25 квітня 2019 10:36

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

В Україні наразі налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Уряд для підтримки народжуваності в країні планує до кінця року виплатити таким батькам понад 2,4 млрд грн фінансової підтримки.

Як отримати виплату?

Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Для отримання статусу багатодітної сім’ї та посвідчення батьків і дітей із багатодітної сім’ї, необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево із наступним переліком документів:

1.Копії паспортів батьків (оригінал з собою мати)

2.Копії ідентифікаційних номерів батьків (оригінали з собою)

3.Копії свідоцтв про народження дітей (оригінали з собою)

4.Фотокартки 3*4 по 1 шт (мати, батько, діти від 6 до 18 років)

5.Якщо мати чи батько зареєстровані в різних населених пунктах - довідку за місцем реєстрації одного з батьків від управління праці та соціального захисту населення, що сім’я не зареєстрована як багатодітна та не отримувала посвідчення багатодітної родини.

6.Якщо дитина, якій виповнилось 18 років, навчається за денною формою навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах необхідно принести довідку з місця навчання, але не довше ніж до досягнення нею 23 років.

Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї здійснюється безкоштовно протягом 10 робочих днів з моменту подання заяви.

 

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 173 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація