Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Реєстрація місця проживання новонароджених дітей в пологовому будинку
Четвер, 08 серпня 2019 16:50

Реєстрація місця проживання новонароджених дітей в пологовому будинку

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 7 серпня 2019 року Центр надання адміністративних послуг м. Мукачево розпочав прийом заяв для реєстрації місця проживання новонароджених дітей безпосередньо в приміщенні пологового будинку.

Тепер батькам новонародженої дитини не потрібно звертатися в приміщення ЦНАПу, адже спеціаліст по реєстрації місця проживання здійснюватиме реєстрацію дитини безпосередньо в пологовому будинку.

Відповідно до чинного законодавства України, зокрема Закону України « Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.(ст. 6 ЗУ « Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).

Які документи необхідні для реєстрації новонародженої дитини?

Згідно з п. 18 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ від 02.03.2016 року № 207 для реєстрації місця проживання новонародженої дитини необхідно подати такі документи:

  1. Заяву встановленої форми;
  2. Свідоцтво про народження дитини;
  3. Паспорти обох батьків;
  4. Квитанцію про сплату адміністративного збору.

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 156 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ