Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Робоча зустріч із представниками Програми « U-LEAD з Європою»
Середа, 21 серпня 2019 16:03

Робоча зустріч із представниками Програми « U-LEAD з Європою»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вчора, 20 серпня, в Мукачівській міській раді відбулася зустріч регіональних спеціалістів Програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою» з керівництвом громади, керівниками відділів та структурних підрозділів, які надають адміністративні послуги населенню.

В ході зустрічі представники Програми ознайомили учасників з умовами даної програми та зупинилися на Фазі впровадження Програми. Зокрема, представник Програми наголосив на видах підтримки, які матимуть громади, що пройшли відбір.

Варто зазначити, що за результатами четвертого раунду відбору кандидатом для участі у Програмі ЄС « U-LEAD з Європою» у Закарпатській області, зокрема серед інших органів місцевого самоврядування, відібрано Мукачівську міську раду.

Нагадуємо, що Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. На сьогодні в регіонах України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» створено 21 сучасний ЦНАП.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 137 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ