Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Семінар з представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Четвер, 05 вересня 2019 11:12

Семінар з представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Вчора, 4 вересня 2019 року юрисконсульт ЦНАПу взяв участь у відкритому семінарі-зустрічі з представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Семінар був проведений у формі обговорення проблемних питань, зокрема, оприлюднення публічної інформації, захисту персональних даних осіб від несанкціонованого доступу, реалізації прав людини на звернення до органів влади. Під час семінару всі присутні представники відділів та управлінь виконавчого комітету Мукачівської міської ради були ознайомлені із основними засадами інституту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, його повноваженнями та правовим статусом. Обговорювалися можливі труднощі в практичній роботі посадових осіб, викликані неадаптованим до сучасних вимог законодавством. Було наведено безліч прикладів із практичної діяльності представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, також присутні учасники семінару мали змогу вирішити практичні завдання, як у тестовому вигляді, так і у формі відповідей на реальні звернення.

Дана зустріч із представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини поглибила знання законодавства у сфері звернень громадян до органів влади та місцевого самоврядування, допомогла отримати відповіді на проблемні питання та знайти шляхи їх вирішення.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 223 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ