Ви тутЦНАП/Що змінюється у сфері субсидій з 1 жовтня?
Четвер, 10 жовтня 2019 14:46

Що змінюється у сфері субсидій з 1 жовтня?

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Новий порядок виплати субсидій спрямований полегшити життя людей на місцях.

Якщо раніше соціальний захист, який фактично призначав людині субсидію, не мав впливу на обіг коштів (через заплутаний механізм виплати на центральному рівні) і не міг відповісти на запитання “а де гроші” і “чому не прийшла субсидія”, то тепер саме управління праці та соціального захисту населення опікуватиметься цим питанням і може швидко вплинути на ситуацію.

Більшості отримувачам субсидій, яким допомогу було перепризначено за підсумками попереднього опалювального сезону – субсидія буде перерахована автоматично.

Окремо звертаємо увагу, що внутрішньо переміщеним особам, орендарям житлового приміщення, а також домогосподарствам, яким було призначено субсидію на фактично проживаючих, і які у травні поточного року не звернулися до управлінь соцзахисту – потрібно зробити це зараз! Час для звернення – фактично до 15 грудня (тобто не пізніше, ніж за 2 місяці з початку опалювального сезону, за винятком окремих життєвих ситуацій).

Домогосподарствам, які за підсумками попереднього опалювального сезону отримали відмову у продовженні програми субсидій через борги пропонується декілька варіантів:

1) Звернутися до підприємства-надавача послуг із проханням провести реструктуризацію боргу (особливо актуально у випадку значної заборгованості);

2) Погасити заборгованість перед надавачем послуг і звернутися за субсидією (актуально у випадках невеликої заборгованості);

3) У виключних випадках, коли у людини немає можливості ліквідувати заборгованість, але є гостра потреба у субсидії – вона може звернутися до спеціальної комісії при місцевих органах влади, яка, у випадку обґрунтованої позиції, може призначити субсидію.

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня; на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня. Саме цим зумовлено запровадження змін з 1 жовтня.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 203 разів
Редактор

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ