Ви тутЦНАП/Інформація
Вівторок, 19 листопада 2019 11:57

Інформація

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або

надсилається на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на поштову адресу Центру надання адміністративних послуг у м.Мукачево: 89600, м.Мукачево, пл.Духновича, 2

Відповідно до п.7 та п. 8 статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Ми у мережі Facebook

Усі Ваші побажання будуть узагальнені і обов’язково враховані в подальшій роботі.

Прочитано 932 разів
Детальніше в цій категорії: « Електронне звернення громадян Контакти »

ГАЛЕРЕЯ