Ви тутЦНАП/Для сплати послуг держорганів паперові квитанції не потрібні
Середа, 19 лютого 2020 09:54

Для сплати послуг держорганів паперові квитанції не потрібні

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Для сплати послуг держорганів паперові квитанції не потрібні

Послуги сервісних центрів МВС, Міграційної служби, ЦНАПів та інших державних органів від тепер можна сплачувати через інтернет-банкінг або мобільний додаток та надавати номер електронної квитанції працівнику держустанови замість паперової.

Про це розповів на своїй сторінці у «Фейсбук» міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

За його словами, до Державного сервісу перевірки квитанцій підключені всі основні держоргани:

- сервісні центри МВС;

- Міграційна служба;

- ДРАЦСи;

- ЦНАПи;

- обласні державні адміністрації.

Йдеться про сплату послуг за отримання водійського посвідчення, довідки про несудимість, паспортів, ліцензій, витягів та інших документів.

«Це означає, що українцям більше не потрібно буде гаяти час на те, щоб принести в ці органи банківські квитанції про сплату. Можна просто сплачувати послуги через Інтернет-банк або мобільний банківський додаток (можна прямо на місці) та дати номер квитанції працівнику державної установи», — написав Д.Дубілет.

Також він зазначив, що «окрім часу, для українців це буде заощадження і грошей. Бо часто саме через вимогу паперових квитанцій люди вимушені сплачувати послуги через «місцеві» банки з гігантськими комісіями».

За словами міністра Кабінету Міністрів, працівники згаданих державних установ отримали службові інструкції. Але якщо співробітники установ будуть вимагати квитанцію у паперовій формі, про такі випадки просять повідомляти на гарячу лінію 1545.

Д.Дубілет додав, що до Державного сервісу перевірки квитанцій приєднано вже три банки, в стадії підключення — ще 10 банківських установ.

Центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради

Прочитано 82 разів
Редактор

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ