Четвер, 11 січня 2018 10:12

Зміна директора (керівника) юридичної особи.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Для зміни директора необхідно не тільки рішення засновників, але і обов’язкова державна реєстрація змін до Єдиного Державного Реєстру (ЄДР). Для того, щоб зміна директора (керівника) юридичної особи (підприємства/товариства/тощо) була зареєстрована в Єдиному Державному Реєстрі (ЄДР), потрібно внести необхідні зміни до відомостей про юридичну особу, які знаходяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу у Державному єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Вам необхідно підготувати наступні документи:

  1. Заповнений бланк заяви на реєстрацію змін юридичної особи.
  2. Рішення або протокол про відповідні зміни.
  3. Наказ про призначення директора.
  4. Оплатити всі необхідні для реєстрації державні збори.

Передбачено, що на усіх Протоколах та Рішеннях прийнятих юридичною особою, щодо зміни своїх відомостей, які містяться у Єдиному Державному Реєстрі, підписи повинні бути нотаріально засвідчені.

Після процедури реєстрації змін у Вас на руках зостануться наступні документи:

1. Опис по Вашому підприємству з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Вашого підприємства (у Вашому випадку це Виписка). Відповідно до ч. 2 ст. 25 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/755-15/page3), Виписка з 01.01.2016 року видається тільки в електронному вигляді за кодом, вказаним у Описі по Вашому підприємству на офіційному сайті Міністерства юстиції України (посилання — https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch).

2. Рішення або протокол про зміну директора.

3. Наказ про призначення директора.

Прочитано 5925 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація