Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації можна зареєструвати он-лайн
Середа, 21 березня 2018 17:29

Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації можна зареєструвати он-лайн

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

16 березня Держархбудінспекція спільно з Державним агентством з питань електронного урядування та Координатором проектів ОБСЄ в Україні презентували нову електронну послугу у містобудівній сфері – декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

Зазначена е-послуга стала вже сьомою у сфері будівництва. Відтепер українці зможуть як розпочати, так і завершити будівництво об’єктів І-ІІІ категорії в режимі он-лайн.

Громадяни матимуть змогу подати таку е-декларацію у будь-який зручний час 24 години на добу 7 днів на тиждень через мережу Інтернет.

Електронні послуги вже доступні через портал Держархбудінспекції e-dabi.gov.ua, а також на Єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

За рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від суб’єктів звернення та ухвалення відповідного рішення. Результат надання електронної послуги направляється суб’єкту звернення також в електронній формі. Такі нововведення дозволять заощадити час та зусилля і максимально мінімізують ризики будь-яких можливих зловживань.
Важливим кроком стало налагодження взаємодії між реєстрами ДАБІ та Мінюсту, завдяки якому громадяни також зможуть оформити право власності на нерухомість у електронному форматі. Тепер при оформленні прав власності на нерухомість від громадянина не вимагатимуть надавати державному реєстратору документи про введення об’єкта в експлуатацію в паперовому вигляді, адже реєстратор матиме змогу отримати їх автоматично в режимі он-лайн з єдиного реєстру Держархбудінспекції.

Сьогодні впроваджено 7 електронних адміністративних послуг у будівництві:

  • повідомлення про початок виконання підготовчих робіт;
  • декларація про початок виконання підготовчих робіт;
  • повідомлення про початок будівельних робіт;
  • декларація про початок будівельних робіт;
  • подання документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва;
  • внесення змін до переліку видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва;
  • декларація про готовність об’єкта до експлуатації.
Прочитано 211 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ