П'ятниця, 23 березня 2018 09:09

Порядок присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомості

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

22 березня 2018 року обговорювали питання удосконалення процедури подачі та отримання суб’єктами звернень документів для присвоєння поштових адрес на об’єкт нерухомості. Нарада пройшла під керівництвом Галая О.Ю., заступника міського голови, керуючого справами Галая О.Ю. та радника міського голови Федіва Є.Т.

У нараді взяли участь представники Центру надання адміністративних послуг, управління комунальної власності та архітектури, КП «Мукачівське міське бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки».

На сьогодні питання присвоєння поштової адреси чітко не врегульоване законодавством. А її наявність обов'язкова для здійснення реєстрації прав власності на об'єкти нерухомого майна та розпорядження ним.

Були висловлені позиції сторін щодо переліку документів для отримання відповідної послуги, обговорені проблеми, що виникають на стадії заповнення заяв. Пропонувалось встановити вичерпний перелік документів, які необхідно буде подати для присвоєння поштової адреси, і чіткий термін для здійснення органом місцевого самоврядування такої процедури. Присвоєння поштової адреси здійснюватиметься на безоплатній основі.

Прочитано 421 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ