Четвер, 29 березня 2018 12:29

Державні реєстратори ЦНАП взяли участь у семінарі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Вчора, 28 березня 2018 року державні реєстратори речових прав на нерухоме майно та державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Центру надання адміністративних послуг м.Мукачево, взяли участь у короткотерміновому тематичному семінарі на тему : «Акредитація, контроль та моніторинг суб’єктів державної реєстрації. Типові помилки, які виникають від час державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», який проходив у місті Івано-Франківськ.

Даний захід було організовано Міністерством юстиції України, представники якого детально висвітлили присутнім як відбувається контроль та моніторинг дій державних реєстраторів зі сторони Мінюсту, в яких випадках відбувається такий контроль та можливі наслідки за порушення законодавства у сфері державної реєстрації. Також, увагу присутніх було зосереджено на типових помилках, які допускаються державними реєстраторами у роботі, з метою уникнення подібних ситуацій в майбутньому, було надано відповіді на запитання присутніх.

Участь представників ЦНАП виконавчого комітету Мукачівської міської ради сприятиме покращенню надання адміністративних послуг з питань проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Центр надання адміністративних послуг м.Мукачево

Прочитано 334 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація