Середа, 27 травня 2020 14:44

Шановні мукачівці!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Ми продовжуємо інформувати вас про засади соціальної політики і сьогодні розкажемо про новий Закон України "Про соціальні послуги", який набрав чинності з 01 січня 2020 року.

Цей закон кардинально змінює підхід до надання соціальних послуг. Фактично, держава визнає та легалізовує соціальну роботу громадських організацій, благодійних фондів та приватних осіб, які вболівають за обездолених, безхатченків інших людей, котрі зіткнулися з певними життєвими труднощами і потребують допомоги. Відтепер, така благодійна робота може офіційно фінансуватися з бюджету і люди доброї волі можуть втілювати свої доброчинні наміри в життя, будучи офіційними партнерами влади й використовуючи на це не лише благодійні внески.

Соціальні послуги в нових умовах можуть надавати не лише соціальні установи та органи соцзахисту, тобто – чиновники. Тепер кожен, хто має своє бачення вирішення подібних проблем, зможе на практиці реалізувати свої задуми, взявши участь у конкурсі й отримавши на це кошти з бюджету. Такі партнерські відносини між владою та благодійниками – закладені в основу соціальної політики багатьох країн світу. Коли влада визначає потребу у соціальних послугах, затверджує їх перелік, оголошує конкурси на надавачів цих послуг, фінансує та контролює виконання. А послуги надаються людьми, які не мають відношення до влади.

Варто відзначити, що новий закон дає чітке визначення й тлумачення всього, що стосується соціальних послуг.

Стаття 3. Основні принципи надання соціальних послуг

1. Надання соціальних послуг здійснюється на принципах:

1) дотримання прав людини, прав дитини та прав осіб з інвалідністю;

2) гуманізму;

3) забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;

4) поваги до честі та гідності;

5) толерантності;

6) законності;

7) соціальної справедливості;

8) доступності та відкритості;

9) неупередженості та безпечності;

10) добровільності;

11) індивідуального підходу;

12) комплексності;

13) конфіденційності;

14) максимальної ефективності та прозорості використання надавачами соціальних послуг бюджетних та інших коштів;

15) забезпечення високого рівня якості соціальних послуг.

Кожна громада визначає перелік соціальних послуг, які можуть надаватися на території цієї громади. Окрім, визначених законом послуг, можуть затверджуватися специфічні і такі, які необхідні саме в цій громаді. Загалом, базовими є такі соціальні послуги:

1) догляд вдома, денний догляд;

2) підтримане проживання;

3) соціальна адаптація;

4) соціальна інтеграція та реінтеграція;

5) надання притулку;

6) екстрене (кризове) втручання;

7) консультування;

8) соціальний супровід;

9) представництво інтересів;

10) посередництво (медіація);

11) соціальна профілактика;

12) натуральна допомога;

13) фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, порушення зору;

14) переклад жестовою мовою;

15) догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних;

16) супровід під час інклюзивного навчання;

17) інформування.

Стаття 19. Звернення про надання соціальних послуг

1. Підставою для розгляду питання надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів є подання до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчого органу міської ради міст обласного значення, ради об’єднаної територіальної громади за місцем проживання/перебування особи:

1) заяви особи або її законного представника про надання соціальних послуг;

2) звернення, повідомлення інших осіб в інтересах осіб/сімей, які потребують соціальних послуг.

У разі звернення особи або її законного представника безпосередньо до надавача соціальних послуг такий надавач зобов’язаний надати їм допомогу в поданні заяви про надання соціальних послуг до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчого органу міської ради міст обласного значення, ради об’єднаної територіальної громади не пізніше наступного робочого дня.

2. Підставою для розгляду питання про надання соціальних послуг надавачами соціальних послуг недержавного сектору (крім соціальних послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів) є подані їм заява, звернення, повідомлення про надання соціальних послуг, передбачені частиною першою цієї статті.

3. У разі виявлення особи, яка за станом здоров’я не спроможна самостійно прийняти рішення про необхідність надання їй соціальних послуг, заяву про надання соціальних послуг зобов’язані подати законний представник такої особи, орган опіки та піклування або структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчого органу міської ради міст обласного значення, ради об’єднаної територіальної громади.

4. Порядок подання заяви, звернення, повідомлення про надання соціальних послуг визначається Порядком організації надання соціальних послуг.

Органи соціального захисту перевіряють інформацію, складають акт потреб сім'ї/особи у соціальній послузі і приймають рішення про надання або відмову у наданні соціальної послуги.

Якщо питання соціальної послуги конкретній особі чи сім'ї вирішується позитивно, то надавачі соціальних послуг (комунального або недержавного сектору) починають їхній супровід. Якість надання соціальних послуг контролює орган соцзахисту.

Наразі, держава уже запровадила реєстр надавачів соціальних послуг, де можуть зареєструватися усі, хто може надавати такі послуги (як державні, комунальні, так і недержавні установи).

На сьогодні, в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради функціонує сектор соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. До його компетенції належить соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та осіб, які постраждали від торгівлі людьми чи стали жертвами домашнього насильства. Окрім того, відділення соціальної допомоги вдома забезпечує соціальну послугу з надання допомоги вдома. Фінансується з міського бюджету і такий вид допомоги, як соціальні послуги потребуючим, які їм надають приватні особи.

В умовах нового закону ця робота буде повністю переформатована. Наразі, очікується затвердження низки підзаконних актів, які регулюють виконання Закону України "Про соціальні послуги" і без яких впровадження змін неможливе.

Попри це, з законом повинні ознайомлюватися не лише представники влади, а й ті люди, які не мають відношення до влади, але бажають працювати в соціальній сфері. Адже тепер вони можуть спільно з владою на партнерських засадах будувати соціальну політику свого міста.

Ознайомитися з законом можна за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2671-19

Прочитано 63 разів

ГАЛЕРЕЯ