Ви тутПрозоре місто/ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ/Закупівлі у 2019 році/Відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

1. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти (Рішення 241)

2. Про визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з ними (Рішення 242)

3. Про визначення місця проживання та реєстрації дітей (Рішення 243)

4. Про надання дозволу на зміну імені дитини (Рішення 244)

5. Про надання матеріальної допомоги (Рішення 245)

6. Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта - рішення  виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються КНП «Мукачівська ЦРЛ» (Рішення 246)

7. Про затвердження наслідків конкурсу із залучення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для організації проведення конкурсів на автобусних маршрутах загального користування в межах Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади (Рішення 247)

8. Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади (Рішення 248)

9. Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади (Рішення 249)

10. Про  надання дозволу  на  розміщення  об’єктів  зовнішньої  реклами (Рішення 250)

11. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади (Рішення 251)

12. Про поштові адреси (Рішення 252)

13. Про переведення садового будинку у жилий будинок (Рішення 253)

14. Про погодження/скасування паспортів відкритих майданчиків (терас) (Рішення 254)

15. Про затвердження детального плану території (коригування) по вул. Духновича Олександра в місті Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови (Рішення 255)

16. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету  Мукачівської міської ради  (Рішення 256)

17. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника мистецької школи, що розташована на території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади (Рішення 257)

 

 

  

1. Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету Мукачівської міської ради на друге півріччя 2020 року. (Рішення № 221)

2. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
(Рішення № 222)

3. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення № 223)

4. Про надання дитині статусу. (Рішення № 224)

5. Про встановлення піклування над дитиною. (Рішення № 225)

6. Про конкурсну Комісію з питань надання одноразової фінансової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції, учасникам операції об'єднаних сил. (Рішення № 226)

7. Про схвалення проєкту внесення змін до Програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. (Рішення № 227)
8. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення № 228)

9. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу “Палац культури і мистецтв” Мукачівської міської ради.
(Рішення № 229)

10. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади (Рішення № 230)

11. Про погодження цілодобового режиму роботи. (Рішення № 231)

12. Про надання дозволу на укладення договору житлового найму, взяття на квартирний облік, зняття з квартирного обліку та надання житла.
(Рішення № 232)

13. Про приватизацію квартир (будинків) та видачу свідоцтв про право власності. (Рішення № 233)

14. Про надання разової фінансової підтримки ОСББ, що розташовані на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, згідно Програми підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки (Рішення № 234)

15. Про переведення садового будинку у жилий будинок. (Рішення № 235)

Сторінка 1 із 63

ГАЛЕРЕЯ