Понеділок, 02 листопада 2015 16:27

Про доступ до публічної інформації

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації виконавчим комітетом Мукачівської міської ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

  1. ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
  2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  3. підпис і дату.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАПИТУ ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ

Письмово за адресою: Мукачівська міська рада 89600 Україна, м. Мукачево, пл.Духновича, 2, Центр надання адміністративних послуг (на конверті вказувати «Публічна інформація»);

або за електронною адресою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 2714 разів
Детальніше в цій категорії: Оприлюднення інформації розпорядниками »

ГАЛЕРЕЯ