Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Фінанси міста/Надходження та використання коштів міського бюджету/Дохідна частина бюджету/Надходження податку та збору на доходи фізичних осіб до міського бюджету міста Мукачево за січень- червень 2019 року

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 16 липня 2019 13:54

Надходження податку та збору на доходи фізичних осіб до міського бюджету міста Мукачево за січень- червень 2019 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Податок та збір на доходи фізичних осіб зберігає позицію найвагомішого за обсягами джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету. Питома вага його в сумі власних доходів загального фонду місцевого бюджету у звітному періоді складає 64,2 відсотка.

Як зазначено в Бюджетному кодексі України до бюджетів міст обласного значення зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України на території міста.

Так, фактичні надходження цього податку за січень-червень 2019 року становлять в сумі 199 934,6 тис. грн., рівень виконання становить 100,8 відс., що на 1 543,2 тис. грн. більше від планових призначень на відповідний період.

У порівнянні до відповідного періоду минулого року надходження по податку та збору на доходи фізичних осіб збільшились на 39 861,3 тис. грн. або на 24,9 відсотків.

Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 78 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація