Ви тутПрозоре місто/ВІДКРИТИЙ БЮДЖЕТ/Паспорт бюджетних програм/Відділ капітального будівництва/Прийнято рішення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів на,,закупівлю робіт з «Реконструкція існуючих приміщень адмінбудівлі під ЦНАП по площі Духновича, 2 в м.Мукачево. Коригування»

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 01 червня 2020 10:39

Прийнято рішення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів на,,закупівлю робіт з «Реконструкція існуючих приміщень адмінбудівлі під ЦНАП по площі Духновича, 2 в м.Мукачево. Коригування»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

        29 травня 2020 року відбулося засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради на якому було розглянуто найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію надану учасником ТзОВ «П.К. Плюс М.», щодо закупівлі робіт з «Реконструкція існуючих приміщень адмінбудівлі під ЦНАП по площі Духновича, 2 в м.Мукачево. Коригування».

        В результаті розгляду тендерної пропозиції було встановлено, що тендерна пропозиція учасника ТзОВ «П.К. Плюс М.» відповідає умовам нової редакції Тендерної документації на закупівлю робіт з «Реконструкція існуючих приміщень адмінбудівлі під ЦНАП по площі Духновича, 2 в м.Мукачево. Коригування» затвердженої Протоколом засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради №38 від 15 травня 2020 року.

        За результатами розгляду та оцінки найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції учасника ТзОВ «П.К. Плюс М.» було прийнято рішення про визначення ТзОВ «П.К. Плюс М.» переможцем відкритих торгів, щодо закупівлі робіт з «Реконструкція існуючих приміщень адмінбудівлі під ЦНАП по площі Духновича, 2 в м.Мукачево. Коригування», та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем відкритих торгів, а саме з ТзОВ «П.К. Плюс М.».

Відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради

Прочитано 34 разів
Відділ капітального будівництва міськвиконкому

Про відділ

Тел.: (03131) 2-24-22

e-mail: vkbv@keeper.ua

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети №№ 87, 90, 91)

ГАЛЕРЕЯ