Ви тутВідкрите місто/Громадські обговорення/Шановні мешканці міста Мукачева!
Вівторок, 21 серпня 2018 14:47

Шановні мешканці міста Мукачева!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На підставі розпорядження міського голови «Про проведення громадського обговорення» № 362 від 21.08.2018 р. та з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення.

До Мукачівської міської ради надійшли пропозиції щодо зміни назв (перейменування) наступних вулиць.

Існуюча назва

Пропозиція на перейменування

Обгрунтування пропозиції з метою відновлення національної та історичної справедливості

Суб’єкт внесення пропозиції

Вулиця Борканюка Олекси

Вулиця Мички Золтана

Живописець, Народний художник України, Почесний академік Національної академії мистецтв України, лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі в галузі образотворчого мистецтва. Член Національної спілки художників України з 1984 року.

Комісія з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради (Протокол №3 від 17.08.2018)

Громадське обговорення буде тривати протягом 2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 22 жовтня 2018 року. Формою проведення громадського обговорення є громадські слухання.

Організатором проведення громадського обговорення визначено управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 вересня 2018 року. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради до 05 жовтня 2018 року

Прочитано 162 разів

ГАЛЕРЕЯ