Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/Інформаційне повідомлення про громадське обговорення детального плану території по вул. Духновича Олександра в м. Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови
П'ятниця, 29 березня 2019 12:50

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення детального плану території по вул. Духновича Олександра в м. Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево повідомляємо, що відповідно до рішення Мукачівської міської ради від «31» січня 2019 № 1308 почато розробку Детального плану території по вул. Духновича Олександра в м. Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови з метою раціонального використання земель під будівництво об'єктів житлової та громадської забудови та влаштування зон активного відпочинку і виведення земель з промислового використання та переведення їх в категорію земель житлвої та громадської забудови.

Розробку планується завершити до «15» квітня 2019 року.

Відповідальним за розробку визначено Приватне підприємство «АРХІДРОМ» (код ЄДРПОУ 31019095, місцезнаходження юридичної особи: 89600, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Пушкіна Олександра, 56, кв. 5) кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури – архітектор Бакалов Вадим Русланович (серія АР 000891).

Вказана документація буде оприлюднена з «29» березня 2019 до «12» квітня 2019 за адресою: м.Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2 каб. 69 (відділ архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради) у розділі «Прозоре місто» - «Громадські обговорення» з метою ознайомлення якомога більшої кількості членів громади..

Пропозиції та зауваження громадян можна направляти до «12» квітня 2019 року на адресу: Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2, електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або ж за номером (03131)22374.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 567 разів

ГАЛЕРЕЯ