Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку
П'ятниця, 21 червня 2019 18:10

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

ПОВНА НАЗВА МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Коригування проекту детального планування території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул. Монастирської міста Мукачева.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул. Монастирської міста Мукачева розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 21 червня 2019 року на сайті Мукачівської міської ради (https://mukachevo-rada.gov.ua/) та триватиме до 22 липня 2019 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

23 липня о 11.00 годині у м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, буд.2.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Мукачівської міської ради. 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2. Відповідальна особа: Майданевич Яна Борисівна тел. (03131) 2-23-74 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто

до 22 липня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Прочитано 418 разів

ГАЛЕРЕЯ