Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць на території міста Мукачева
П'ятниця, 23 серпня 2019 08:29

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць на території міста Мукачева

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На підставі розпоряджен-ня міського голови «Про проведення громадського обговорення» № 313 від 22.08.2019 р. та з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обгово-рення:

1.1.Присвоєння назв но-воствореним вулицям в кварталі малоповерхової житлової забудови по вул. Бейли Бартока, найменування 3-х нових вулиць, зокрема вулиці імені:

- Ганчева Федора (1900-1983), у 20-х роках переселився з Болгарії у Мукачево. Відомий овочівник, керівник колектив-ного господарства ім..Димитрова. За вирощування високих врожаїв сільськогосподарських культур у 1949 році йому присвоєно звання Героя соціалістичної праці.

- Долинського Василя (1902-1971), відомого виноградаря, народився в Росвигові. Після возз`єднання Закарпаття працював ланковим, бригадиром колективного господарства імені Димитрова. За високі вро-жаї винограду йому у 1949 році було присвоєно звання Героя соціалістичної праці.

- Пенчева Пенчо, відомого овочівника (1907-1963) – у 20-х роках 20 століття переселився у Мукачево з Болгарії. Працю-вав ланковим, бригадиром по вирощуванню овочів і кукурудзи. Один із перших закарпатців, якому присвоєно високе звання Героя соціалістичної праці.

1.2 Присвоєння назв но-воствореним вулицям в кварталі малоповерхової житлової забудови по вул. Монастирській, найменування 4-х нових вулиць, зокрема вулиці імені:

- Когана Івана (1905-1984), громадський діяч. Працював на профспілковій та господарській роботі. Багато років очолював промислову артіль ім..Крупскої, обирався депутатом міської ради.

- Дуфинця Василя, голов-ного годинникаря Мукачівської ратуші, який з 1950 по 2016 рік опікувався «головним» годинни-ком міста.

- Рудловчак Олени (1919р. у с.Ракошино Мукачівського району -2007р. м.Прага. Чехія), навчалася в Мукачівській гімназії, отримала диплом Мукачівської учительської семінарії – у подальшому видатний педа-гог, вчений-карпатознавець, етнограф, фольклорист, журналіст, Почесний доктор Ужгородсько-го національного університету.

- Голіша Івана, відомого педагога, колишнього директора Мукачівських ЗОШ І-ІІІст. Ім. Т.Шевченка та ЗОШ №11 (остан-ня була збудована за часів його керівництва). Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, у 1991 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений учитель Украї-ни».

1.3 Присвоєння назви (перейменування) парку «Перемога», розташованого по вул.Садовій, на парк «Централь-ний».

1.4. Присвоєння назви парку, розташованого по вул.Валленберга Рауля та Першотравневої Набережної, назви «Парк молодіжний»

Суб’єкт внесення пропо-зиції: Комісія з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради (Протокол №1 від 13 серпня 2019)

Громадське обговорення буде тривати протягом 2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 22 жовтня 2019 року. Формою проведення громадського обговорення є громадські слухан-ня.

Організатором проведен-ня громадського обговорення визначено управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження управління комунальної власності та архітектури виконавчо-го комітету Мукачівської міської ради: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 23 вересня 2019 року. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково по-винні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, гро-мадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради до 07 жовтня 2019 року.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету му-качівської міської ради

Прочитано 289 разів

ГАЛЕРЕЯ