Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/ЗВІТ про хід громадських слухань зміни назв вулиць
Четвер, 10 жовтня 2019 16:04

ЗВІТ про хід громадських слухань зміни назв вулиць

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

07 жовтня 2019 року м.Мукачево

Порядок денний:

1. Звіт про хід громадських слухань зміни назви (перейменування) вулиць на території міста Мукачева на виконання розпорядження Мукачівського міського голови №313 від 22.08.2019 року «Про проведення громадського обговорення».

Місце проведення: приміщення Мукачівської міської ради (ІІ поверх,малий зал).

Початок: 15 год.00 хв.

Присутні:

Галай Олександр Юрійович- заступник міського голови, керуючий справами ;

Майданевич Яна Борисівна - головний спеціаліст відділу архітектури та

містобудування управління комунальної власності та

архітектури виконавчого комітету Мукачівської

міської ради;

Лендьєл Іван Іванович - начальник відділу інформаційно-аналітичних

комплексів;

Гарапко Віталія Михайлівна - начальник юридичного відділу;

Слухали:

Майданевич Я.Б.– привітала всіх присутніх, проінформувала, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності, які за ними закріплені, об`єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” на виконання розпорядження Мукачівського міського голови в ЗМІ була розміщена інформація про проведення громадського обговорення зміни назв вулиць, а саме: на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради htt://www.mukachevo-rada.gov.ua була оприлюднена інформація з пропозиціями перейменування вулиць, а також у міськрайонній газеті "Мукачево", від 29 серпня 2019 року №33 (1288), стор.6, під заголовком “ Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення» де було вміщено і заклик до мешканців міста надсилати свої пропозиції (зауваження) на електронну адресу: пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Додаток 1 арк).

Лендьєл І.І. - повідомив, що за період громадських слухань з 22.08.2019 року по 07.10.2019 року письмові пропозиції, висловлені громадськістю не надходили.

УХВАЛИЛИ:

Враховуючи вищенаведене, відповідно Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності, які за ними закріплені, об`єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій процедуру громадських слухань проведено.

Звіт оприлюднити на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради.

Головуючий О.Галай

Протокол велаЯ.Майданевич

Прочитано 157 разів

ГАЛЕРЕЯ