Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку
Середа, 06 листопада 2019 17:24

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території житлової та громадської забудови обмеженої вулицями Бейли Бартока, Легоцього Тиводара та дамбою річки Латориця в місті Мукачево.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Виконавчий комітет Мукачівської міської рада

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території житлової та громадської забудови обмеженої вулицями Бейли Бартока, Легоцього Тиводара та дамбою річки Латориця в місті Мукачево, розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 07 листопада 2019 на сайті Мукачівської міської ради (https://mukachevo-rada.gov.ua/) та триватиме до 09 грудня 2019 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

09 грудня 2019 року об одинадцятій годині в залі засідань Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2;

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: відділ архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Відповідальна особа: Майданевич Яна Борисівна тел. (03131) 2-23-74 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 09 грудня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, буд. 2

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Прочитано 398 разів

ГАЛЕРЕЯ