Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/ЗВІТ про хід громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації
П'ятниця, 08 листопада 2019 13:51

ЗВІТ про хід громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ЗВІТпро хід громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації

28 жовтня 2019 року м.Мукачево

Порядок денний:

1. Розгляд містобудівної документації детального плану території земельної ділянки по вул.Коменського Яна Амоса, 94А з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на «для будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, яка розроблена на виконання рішення 56 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від «25» квітня 2019 №1381

Місце проведення: приміщення Мукачівської міської ради (ІІI поверх, каб.69).

Початок: 12 год.00 хв.

Присутні:

Буднік Володимир Юрійович - начальник управління комунальної власності та

архітектури виконавчого комітету Мукачівської

міської ради;

Гарапко Віталія Михайлівна - начальник юридичного відділу виконавчого

комітету Мукачівської міської ради;

Лавренко Олександр Олександрович - начальник відділу комунальної власності

управління комунальної власності та

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради;

Майданевич Яна Борисівна - в.о. начальника відділу архітектури та

містобудування управління комунальної власності та

архітектури виконавчого комітету Мукачівської

міської ради;

Пасічник Ігор Васильович- директор проектної організації ТзОВ «ДАПБ

«Архітектура» – розробника містобудівної

документації

СЛУХАЛИ:

Майданевич Я.Б. – привітала всіх присутніх, проінформувала, що згідно постанови КМ України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про проведення громадських слухань», відповідно до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", на виконання розпорядження Мукачівського міського голови № 366 від 26.09.2019 в ЗМІ - на сайті Мукачівської міської ради в розділі "Прозоре місто" - «Громадські обговорення» опубліковано інформаційне повідомлення про громадське обговорення детального плану території земельної ділянки по вул.Коменського Яна Амоса, 94А з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на «для будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

Ознайомитися з текстовими та графічними матеріалами можна за посиланням: https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/vidkryte-misto/hromadski-obhovorennia/item/17970-informatsiinepovidomlenniaprohromadskeobhovorenniamistobudivnoidokumentatsiidetalnohoplanuterytoriizemelnoidiliankypovulkomenskohoyanaamosa94azmetoiuzminytsilovohopryznachennia

Майданевич Я.Б. повідомила:

Архітектурно-містобудівною радою (Протокол №30/2019 від 09.09.2019) відбувся розгляд проекту детального плану території земельної ділянки по вул.Коменського Яна Амоса, 94А з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна земельна ділянка) на «для будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» (доповідає Пасічник І.В.).

Фахівцями ради в цілому було схвалено проект детального плану Доручено відділу архітектури та містобудування, за розпорядженням міського голови «Про громадські обговорення», розмістити в ЗМІ та на офіційному сайті у розділі «Прозоре місто» - «Громадські обговорення», з метою ознайомлення якомога більшої кількості членів громади, інформаційне повідомлення про громадське обговорення містобудівної документації.

СЛУХАЛИ:

Пасічник І. ознайомив присутніх з архітектурно-планувальним рішенням детального плану території.

Детальний план території земельної ділянки по вул.Коменського Яна Амоса, 94А, розроблений ТОВ ДАПБ “АРХІТЕКТУРА” під керівництвом сертифікованого архітектора О.І. Андялошій, на замовлення виконавчого комітету Мукачівської міської ради з забезпеченням фінансування робіт власником земельної ділянки, гр. Попп Іваном Тіберійовичем, на підставі рішення Мукачівської міської ради № 1381 від 25.04.2019 р. “Про розробку містобудівної документації детального плану території земельної ділянки по вул. Коменського Яна Амоса, 94 А з метою зміни цільового призначення.”

В проекті опрацьована територія площею 0,5716 га, в тому числі і ділянка під будівництво 0,0767 га.

У проекті враховані основні рішення генплану м.Мукачево.

Проект розроблений у відповідності з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

При розробці проекту враховувались:

- рішення, затвердженої генеральним планом м.Мукачево, містобудівної документації на дану територію ;

- витяг з протоколу засідання №3 архітектурно-містобудівної ради міста від 04.02.2019 р.

- завдання на проектування;

-план топографічного знімання в М 1:500 - план зонування (зонінг) території міста Мукачево

Багатоквартирний житловий будинок правильний в плані, прямокутної форми, розмірами: 25,10 х 12,30 метрів. Поверховість будівлі – чотири поверхи. Висота до карнизу становить: 15,20 м. Вбудовані комерційні приміщення розташовані на першому поверсі.

Проектні показники об’єкту будівництва:

Площа забудови - 327,30 кв.м

Загальна площа - 1108,10 кв.м

Загальна житлова площа — 409,80 кв.м

Площа вбудованих нежитлових приміщень – 299,30 кв.м

Будівельний об’єм - 4920,00 куб.м

Кількість квартир - 15

Кількість мешканців (розрахункова) - 43 чол.

Поверховість житлового будинку — 4 поверхи

Умовна висота будівлі - 15,20 м.

Земельна ділянка знаходиться в приватній власності (для будівництва обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код 02.01. Між ділянкою, на якій відбувається про-ектування та закритим кладовищем (згідно Розпорядження Мукачівського міського голови №145 від 07.03.2003 року) знаходиться ділянка площею 0.1 га з кадастровим номером: 2110400000:01:023:0217 (приватна власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) код 02.01).

Детальним планом пропонується уточнення межі покриття санітарно-захисної зони КС-5, з врахуванням зменшення СЗЗ (Аркуш 3. План існуючого використання території та існуючі планувальні обмеження М1:500).На підставі п. 3,12 ДСанПіН СЗЗ закритих кладовищ (по закінченню кладовищного періоду, до житлових і громадських будівель зменшується в міських населених пунктах до 50 м

У відповідності до вимог п 1. Табл. 15.2 ДБН Б.2.2-12:2019 відстань від проектованого будинку до житлових та господарських будівель суміжних земельних ділянок може бути меншою 6 м, за умови виконання в робочому проекті будівництва ряду протипожежних міроприємств.

Відстані від проектованого багатоквартирного багатоповерхового будинку до будівель на прилеглих територіях відображені в проектному рішенні ДПТ і відповідають протипожежним вимогам.

В межах проектованої території житлового будинку запроектовані нормативні майданчики для обслуговування мешканців будинку Таблиця 6.4 ДБН Б.2.2-12:2019. Благоустрій ділянки передбачає: 1) організацію внутрішнього тупикового заїзду з покриттям ФЕМ плиткою та розміщенням кишеньки для тимчасової стоянки автотранспорту для відвідувачів комерційного закладу, розташованого на першому поверсі; 2) влаштування контейнерного майданчика для сміття; 3) господарського майданчика ; 4) ігрових майданчиків для дітей дошкільного й молодшого шкільного; 5) майданчик для відпочинку дорослого населення. Пішохідні доріжки з замощенням бетонною бруківкою (ФЕМ). Озеленення територій з влаштуванням газонів багаторічних трав та посадкою дерев. Згідно Таблиці 10.5 п.1 ДБН Б.2.2-12:2019, розрахункова кількість місць постійного зберігання автомобілів становить 7 парко місць. Проектована атостоянка на частині земельної ділянки передбачає 8 паркомісць, що становить 100% від нормативного показника. Заїзд і виїзд здійснюється зі сторони місцевого заїзду вул. Немировича-Данченко Володимира. Покриття атостоянки — ФЕМ плитка.

Майданевич Я.Б.- повідомила, що за період громадських слухань з 25 вересня 2019 року по 10 жовтня 2019 року, строки подання пропозицій до проекту містобудівної документації визначені п.2.7 Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево, затвердженого рішенням 37 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 22.02.2018 № 960 (Положення), до Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради у письмовому вигляді не надходили.

Враховуючи вищенаведене, відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" процедура розгляду пропозицій громадськості витримана, громадське слухання проведено.

Звіт оприлюднити на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради.

Начальник управління комунальної

власності та архітектури виконавчого комітету

Мукачівської міської ради В.Буднік

Прочитано 162 разів

ГАЛЕРЕЯ