Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/До уваги мешканців міста Мукачева
Понеділок, 25 липня 2016 14:26

До уваги мешканців міста Мукачева

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В нашому місті є ще ряд вулиць, провулків, площ та парків, що мають безпосереднє відношення до комуністичного режиму та часів СРСР і таких, що неоднозначно сприймаються українським суспільством та потребують перейменування, зокрема:

Назва вул. Мукачева ПІБ Роки життя Короткий опис
Готвальда Готвальд Климент 1896-1953 Генеральний секретар Комуністичної партії Чехословаччини в 1929-1953 рр.
Ольмінського Ольмінський Михайло Степанович 1863-1933 Діяч революційного руху в Росії, активний учасник боротьби за Радянську владу в Москві, член Замоскворецького Віськово-революційного комітету. З грудня 1917 член колегії Наркомфіну. У 1918–20 член редколегії газети "Правда", з 1918 професор Соціалістичної, потім Комуністичної академії; член бригади лекторів в агітпоїздах ВЦИК і агітпоїзді "Жовтнева революція", делегат другого конгресу Комінтерну.
Пархоменка Пархоменко Олександр Якович 1884-1921 Учасник бойових дій в Україні 1917–1921 рр., червоний командир.
пров. Писарєва Пісарев Дмитро Іванович 1840-1867 Російський публіцист і літературний критик. Заперечував значимість творчості Пушкіна, Гоголя, Лермонтова.
Терека Терек Павло   Один із керівників крайової комуністичної організації, депутат чехословацького парламенту.

           

У зв'язку з тим що парк “Перемоги” став центром дозвілля та відпочинку мукачівців і що вищевказана назва є неофіційною пропонуємо обговорити назву парку, яка стала б його офіційною назвою.

4

Зауваження та пропозиції щодо перейменування вказаних вулиць, провулку та парку міста просимо надсилати на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Комісія з питань збереження історичної спадщини,

найменування та перейменування вулиць, встановлення

пам'ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому

комітеті Мукачівської міської ради

 

Прочитано 1179 разів

ГАЛЕРЕЯ