Четвер, 20 квітня 2017 17:12

«Огинь і мнясо»… вже скоро!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відповідно до розпорядженням міського голови Мукачева Андрія Балоги мукачівці та гості нашого міста незабаром зможуть сповна насолодитися гастрономічним фестом «Огинь і мнясо», який проводиться у нашому місті з метою відродження та утвердження народних звичаїв, свят і обрядів, покращення організації дозвілля різних верств населення.

Слід нагадати, що ідея проведення цього фестивалю належить директору КП «Мукачівського міського туристично-інформаційного центру” Максиму Адаменку, який разом з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради, докладають багато зусиль, щоб і мукачівцям, і нашим гостям було цікаво проводити вихідні та свята у Мукачеві, роблять все для того, щоб піднести туристичну привабливість нашого міста на новий щабель.

І цьогорічний, ІІ Мукачівський міський фестиваль “Огинь і мнясо”, буде гарною нагодою змістовно провести відпочинок у місті над Латорицею, поринути в атмосферу не тільки закарпатської кулінарії, але й цікавої, як завжди концертної програми, долучитися до 10-літнього ювілею мукачівський байкерів, і, можете повірити на слово, стати свідками - нового кулінарного рекорду. Якого ? Довідаємося трохи згодом.

Тож, з 29 квітня по 2 травня 2017 року у парку “Перемога”, 11.00 до 21.00 год. проходитиме ІІ Мукачівський міський фестиваль “Огинь і мнясо”.

Готуємось!

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 11530 разів

ГАЛЕРЕЯ