Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/До уваги фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань!
Четвер, 06 липня 2017 14:28

До уваги фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради доводить до Вашого відома: на виконання розпорядження Мукачівського міського голови №263 від 05.07.2017 року проводиться громадське обговорення матеріалів містобудівної документації – детального плану території по вул.Росвигівській з організацією виїзду на вул.Шолтеса Золтана, що включає в себе землі комунальної власності та земельну ділянку, розташовану по вул.Росвигівська, 2Ж, яка належить гр.Іващенко Н.М., з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції щодо детального плану просимо надсилати на адресу відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою. Матеріали детального плату території опубліковані на офіційному сайті Мукачівської міської ради http://www.mukachevo-rada.gov.ua

Адреса виконавця: пл.Духновича Олександра,2, відділ архітектури та містобудування, каб.№ 69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 787 разів

ГАЛЕРЕЯ