Ви тутПрозоре місто/ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/До уваги фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань!
Середа, 12 липня 2017 11:38

До уваги фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради доводить до Вашого відома: на виконання розпорядження Мукачівського міського голови №270 від 12.07.2017 року проводиться громадське обговорення матеріалів містобудівної документації – детального плану території по вул. Свято-Михайлівська для обслуговування культової будівлі церкви Євангельських християн баптистів «Благодать» з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції щодо детального плану просимо надсилати на адресу відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою. Матеріали детального плату території опубліковані на офіційному сайті Мукачівської міської ради http://www.mukachevo-rada.gov.ua

 Адреса виконавця: пл.Духновича Олександра,2, відділ архітектури та містобудування, каб.№ 69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 683 разів

ГАЛЕРЕЯ